Geolog Strzelce Opolskie

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Zanim zdecydujesz się na zakup gruntu lub działki budowlanej powinieneś przeprowadzić profesjonalne badania geotechniczne. Takie działanie pozwoli Ci zminimalizować koszty związane z zakupem terenu nieodpowiednio przystosowanego pod wykonanie prac budowlanych. Jeżeli szukasz fachowca, który wykona dla Ciebie profesjonalne badanie gruntu lub działki, a także sporządzi dokumentację geotechniczną to zapraszamy do współpracy!

Firma GEO MATEO realizuje kompleksowe usługi geologiczne i geotechniczne na terenie Strzelec Opolskich. Nasz zespół to wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, dbający o każdy detal swoich działań. Wyróżnia nas precyzja i najwyższa jakość zrealizowanych zleceń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając Klientowi specjalistyczne doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy. 

Współpracując z nami, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby powierzone nam zlecenie wykonane zostało precyzyjnie i rzetelnie.

Kompleksowe usługi geologiczne, Strzelce Opolskie

Świadczymy kompleksowe usługi geologiczne i geotechniczne na terenie Strzelec Opolskich i okolic. Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt. Nasza wieloletnia praktyka w branży oraz zdobyta wiedza, pozwala nam na dostosowanie optymalnych rozwiązań do konkretnego zlecenia. 

GEO MATEO Geolog Strzelce Opolskie zaprasza do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl