Geolog Suszec

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Czy wiesz, że przeprowadzenie profesjonalnych pomiarów geologicznych jest podstawowym działaniem przed zakupem działki budowlanej? Wykonane prace, pozwalają jasno określić, czy teren, którym jesteś zainteresowany spełnia określone normy przeznaczenia do wykonania prac budowlanych. Co więcej, możesz odpowiednio wcześnie podjąć działania mające na celu zabezpieczenie budowy przed działaniem wód gruntowych.

GEO MATEO, świadczy usługi geologiczne na terenie Suszec i okolicznych miejscowości. Jesteśmy doświadczoną i rzetelną firmą, posiadającą wieloletnią praktykę w branży. Nasz zespół to w pełni zaufani profesjonaliści, dla których najważniejsze jest zadowolenie Klienta z efektów zrealizowanych działań. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy detal realizacji, zapewniając pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Usługi geologiczne Suszec - Wysoka jakość!

Wykonywane prace realizujemy z użyciem nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu. Z niezwykłą precyzją podchodzimy do każdego powierzonego nam zlecenia, podchodząc do niego w sposób kompleksowy i indywidualny. Wieloletnia praktyka w branży pozwala nam do precyzyjnego dostosowania rozwiązań do konkretnego zlecenia. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy realizacji. Dla nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu!

Zapraszamy do współpracy – skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl