Geolog Tarnobrzeg

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w zamiarach zakup działki budowlanej na terenie Tarnobrzega lub okolic? Chciałbyś nawiązać współpracę z doświadczonym i godnym zaufania specjalistą, który zajmie się realizacją prac związanych z dokonaniem pomiarów geotechnicznych, a także przygotowaniem rzetelnej dokumentacji geotechnicznej? Zapraszamy do GEO MATEO!

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy podczas świadczonych usług na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie i dobro Klienta. Zapewniamy możliwość wykonawstwa kompleksowych prac z zakresu Geologii i Geotechniki. Nasze usługi obejmują: pomiary działek budowlanych i gruntów, wykonanie dokumentacji geotechnicznej, badania laboratoryjne, a także prace terenowe. 

Jeżeli jeszcze o tym nie wiesz, informujemy, że wykonanie profesjonalnych pomiarów to podstawa przed dokonaniem zakupu gruntu lub działki budowlanej. Dzięki temu, w wielu przypadkach nasi Klienci są w stanie uniknąć kosztów związanych z kupnem działki nieodpowiednio dostosowanej do rozpoczęcia prac budowlanych.

Usługi geologiczne najwyższej jakości

Nasze prace wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Gwarantujemy precyzyjne wykonawstwo zlecenia i dbałość o najmniejsze szczegóły. Naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Serdecznie zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl