Geolog Tarnów Opolski

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli planujesz zakup działki i budowę domu, musisz zwrócić uwagę na to, czy teren, jaki planujesz nabyć, spełnia wszystkie określone normy przydatności do realizacji prac budowlanych. Wykonywane przez naszą firmę pomiary geologiczne pozwalają uniknąć ryzyka zakupu terenu, który nie spełnia tych warunków.

Jesteśmy zespołem kompetentnych specjalistów realizujących usługi z zakresu pomiarów geologicznych, sporządzania profesjonalnej dokumentacji geotechnicznej, badań  laboratoryjnych i realizacji prac terenowych. Wyróżnia niebywała precyzja działań. Do każdego powierzonego nam działania podchodzimy w sposób indywidualny, na pierwszym miejscu stawiając zadowolenie naszych Klientów.

Usługi geologiczne Tarnów Opolski - Wysoka jakość!

Zlecenia wykonywane są z użyciem nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu, co gwarantuje precyzję i rzetelność pomiarów. Dbamy o najmniejsze detale. Współpracując z nami, możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać powierzonemu nam zadaniu. 

Oferujemy dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam dostosować zakres prac do konkretnego zlecenia. Dla nas Klient jest zawsze na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły zlecenia – Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl