Geolog Tomaszów Mazowiecki

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Poszukujesz sprawdzonej i kompetentnej firmy geologicznej, która przed zakupem działki wykona dla Ciebie wysokiej jakości pomiary geologiczne, a także sporządzi precyzyjną dokumentację? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

GEO MATEO to specjalistyczna firma geologiczna. Jednym z obszarów naszej działalności jest Tomaszów Mazowiecki i okolice. Zapewniamy możliwość realizacji najwyższej jakości badań geologicznych gruntów i działek budowlanych. Do powierzonych nam zleceń podchodzimy kompleksowo, wykonujemy: pomiary działek, dokumentację geotechniczną, badania laboratoryjne oraz prace terenowe.

Profesjonalne usługi geologiczne, Tomaszów Mazowiecki

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży. Działamy z zastosowaniem nowoczesnego i w pełni sprawdzonego sprzętu do pomiarów geologicznych. Dzięki temu osiągamy precyzyjne wyniki naszych prac. Dbamy o pełne zadowolenie i satysfakcję Klientów. Gwarantujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Wykonywane przez nas prace są podstawą przed dokonaniem zakupu działki budowlanej lub gruntu. Dzięki nam unikniesz ryzyka nabycia terenu, który nie nadaje się pod budowę i uniknąć przy tym dodatkowych kosztów związanych z tym faktem.

Zapraszamy do współpracy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl