Geolog Toszek

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jesteś w trakcie podejmowania decyzji o wyborze działki budowlanej i nie wiesz, czy spełni ona wszystkie normy zdatności do przeprowadzenia działań budowlanych? Chciałbyś dokonać profesjonalnych pomiarów geologicznych i szukasz w tym celu doświadczonego fachowca, który się tym zajmie? Zapraszamy do GEO MATEO!

Nasz zespół tworzą kompetentni geolodzy, posiadający wieloletnie doświadczanie w branży. Realizujemy usługi z zakresu wykonywania pomiarów geologicznych, sporządzania dokumentacji geotechnicznej, badań laboratoryjnych i prac terenowych. Nasze działania oparte są na wiedzy i praktyce, dzięki czemu możesz być pewien, że wyróżnia je wyjątkowa precyzja i rzetelność.

Usługi geologiczne Toszek, profesjonalny Geolog

Jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży geologicznej, dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Zlecenia wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, co sprawia, że są one niezwykle precyzyjne. Dodatkowo sporządzamy dokumentację geotechniczną, która zrealizowana zostaje ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami – Zapraszamy do kontaktu! Wspólnie ustalimy szczegóły zlecenia i wybierzemy dogodny termin realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl