Geolog Warszawa

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Jeżeli jesteś na etapie zakupu gruntu lub działki budowlanej i zastanawiasz się, czy spełnia ona wszelkie niezbędne normy przeznaczenia do rozpoczęcia prac budowlanych, zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy doświadczoną firmą geologiczną, zajmującą się realizacją najwyższej jakości usług z zakresu: dokonywania pomiarów geologicznych, sporządzania dokumentacji geotechnicznej, badań laboratoryjnych oraz prac terenowych. Nasza kadra pracownicza, to zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem podchodzą do każdego powierzonego im zadania, gwarantując pełne wsparcie i doradztwo, na każdym etapie współpracy. Wieloletnie doświadczenie i praktyka w branży pozwala nam na dostosowanie optymalnych rozwiązań do konkretnego rodzaju zlecenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że usługi wykonane zostaną precyzyjnie.

Realizacja kompleksowych usług geologicznych, Warszawa

Wykonujemy kompleksowe usługi geologiczne w Warszawie i okolicach. Nasi geolodzy działają na nowoczesnym sprzęcie do pomiarów. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższej jakości rezultaty. Dynamiczny rozwój oraz niebywała precyzja to coś co nas wyróżnia. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Geolog Warszawa zaprasza do kontaktu!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl