Geolog Włoszczowa

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Masz w planach zakup gruntu lub działki budowlanej ale martwisz się, czy teren jest odpowiednio przystosowany do rozpoczęcia prac budowlanych? Szukasz sprawdzonego i doświadczonego Geologa na terenie Włoszczowej lub okolic, który wykona dla Ciebie najwyższej jakości badania i pomiary działki? Zapraszamy do GEO MATEO!

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i kompetentni specjaliści, dla których dobro i zadowolenie Klienta z efektów wykonanych usług jest zawsze na pierwszym miejscu. Zgromadzona przez lata praktyki, specjalistyczna wiedza z zakresu Geologii i Geotechniki, pozwala im na odpowiednie dostosowanie konkretnych rozwiązań do rodzaju zlecenia. Nasi Geolodzy z najwyższą starannością realizują powierzone im zadanie, dokładając wszelkich starań aby każda z usług w pełni satysfakcjonowała Klienta.

Realizowane przez nas pomiary działek i gruntów, są podstawą przed zakupem terenu. Dzięki nim jesteś w stanie zminimalizować możliwość zakupu działki, niespełniającej należytych warunków zdatności pod budowę. Co więcej, możesz podjąć odpowiednio wczesne działania, zabezpieczające budowę przed niekorzystnym wpływem na nią wód gruntowych.

Profesjonalne usługi geologiczne Włoszczowa

Nasze działania realizowane zostają z zastosowaniem specjalistycznego sprzętu do pomiarów. Efekty takich badań są niezwykle precyzyjne i dokładne. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dając z siebie maksimum zaangażowania. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu! Wspólnie ustalimy szczegóły i wybierzemy optymalny termin realizacji.

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl