Geolog Żarki

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Przed zakupem działki budowlanej jednym z podstawowych działań jest wykonanie specjalistycznych pomiarów geologicznych. Pozwala to uniknąć dodatkowych kosztów związanych z nieodpowiednim przystosowaniem terenu do wykonania prac związanych z budową. Dodatkową korzyścią wynikających ze współpracy z geologiem jest fakt, iż możesz dostatecznie wcześnie wykonać prace, zabezpieczające budynek przed oddziaływaniem wód gruntowych. 

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i polecanego Geologa na terenie Żarek – Świetnie trafiłeś. GEO MATEO to zespół kompetentnych fachowców, którzy zrealizują dla Ciebie usługi związane z dokonaniem pomiarów geologicznych, sporządzeniem dokumentacji geotechnicznej, prac terenowych oraz badań laboratoryjnych.

Najwyższa jakość usług geologicznych, Geolog Żarki

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, gwarantując pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizowanych prac. Działamy z zastosowaniem profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, co jest gwarantem, że zlecenie zostanie wykonane precyzyjnie, ze szczególną dbałością o detale. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły zlecenia. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz dogodne terminy realizacji. Zapraszamy!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl