Geolog Żory

Geologia | Geologia Inżynierska | Geotechnika | Badania Gruntu|
Solidne, profesjonalne i szybkie wykonanie usług geologicznych.

Badania Gruntu

Solidnie wykonane pomiary geotechniczne są podstawowym działaniem przed zakupem gruntu lub działki budowlanej. Dzięki nim jesteś w stanie zweryfikować, czy działka, którą planujesz kupić, spełnia normy przydatności do przeprowadzenia prac budowlanych. Co więcej, masz możliwość podjęcia wczesnych działań zabezpieczających budowę przed działaniem wód gruntowych.

Jeżeli szukasz sprawdzonego specjalisty Geologa na terenie Żor lub okolic to doskonale trafiłeś. Jesteśmy firmą realizującą usługi geologiczne, ze szczególną dbałością o każdy detal. Nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, zapewniając przy tym pełne wsparcie i doradztwo podczas realizowanych działań. Zlecenia wykonujemy kompleksowo, proponując następujący zakres prac: pomiary gruntów i działek, sporządzanie najwyższej jakości dokumentacji, geotechniczne badania laboratoryjne i prace terenowe.

Usługi Geologiczne Żory - zastosowanie nowoczesnego sprzętu

Nasze działania przeprowadzane są z zastosowaniem nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zostaną one wykonane precyzyjnie i rzetelnie. Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży, dokładamy wszelkich starań, aby Klient, który nam zaufał był w pełni usatysfakcjonowany z efektów współpracy. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów!

Badanie gruntu

Gdzie działamy

Oferujemy usługi na wybranych obszarach

Realizujemy zlecenia na obszarach województw:

Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Opolskim, Dolnośląskim, Świętokrzyskim

Kontakt

Geolog – inż. Mateusz Koszyk

Zadzwoń

+48 798-491-085

Napisz

biuro@geomateo.pl